سرگذشت تلخ

http://eldera2.persiangig.ir/image/eshgholane/zan.JPG

زن عشق می کارد وکینه درومی کند.دیه اشنصف دیه توست ومجازات زنایش باتوبرابر! 
می تواند تنها یک همسرداشته باشد و تو مختار به داشتن چهار همسرهستی... برای ازدواجشــ در هر سنی ـ اجازه ولی لازم است و تو هر زمانی بخواهی بهلطف قانونگذار می توانی ازدواج کنی! در محبسی به نام بکارت زندانی است واز تو کتک می خورد و تو محاکمه نمی شوی! او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی! او دردمی کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد... او بی خوابیمی کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی. او مادر می شود و همهجا می پرسند نام پدر.... و هر روز او متولدمیشود؛عاشقمی شود؛مادر می شود؛پیر می شودو میمیرد وقرن هاست که او٬ عشق می کارد و کینه درو می کند چرا که در چین و شیارهای صورت مردش به جای گذشت زمان جوانی بر بادرفته اش را می بیند و در قدم های لرزان مردش٬گام های شتابزده جوانی برای رفتن و درد های منقطع قلب مرد٬سینه ای را به یاد می اورد که تهی از دل بوده و پیری مرد رفتن و فقط رفتن را در دل او زندهمی کند... واینهاهمه کینه است که کاشته می شود درقلب مالامال ازدرد. *

          http://eldera2.persiangig.ir/image/eshgholane/atish.JPG

 

پ ن ١: * زورتاک

پ ن٢: امسال هم چه سخت گذشت از آنچه که نباید می گذشت،ورق های پاره پاره ی خاطراتم را گرد وخاکی مبهمی گرفته،که ورق زدنشان ،یادآوری شکستن دلهائیست که نباید می شکست.

پ ن ٣: تقویم سال جدید را ورق می زنیم... به دنبال روزهای تعطیل...ولی هیچگاه نخواهیم دانست،چه روزهایی دلتنگ ترین روزهایمان خواهد بود؟!

پ ن ۴: وبلاگ خاطرات یک دختر فراری :دست نوشته های دخترئیست به نام لیلی ، که با گذشته ای تلخ ،سایه مرگ را به دنبال خود میکشد.

/ 380 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ندا

میلادمولود کعبه ،حضرت علی ابن ابیطالب (ع) به شما و خانواده محترمتان تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت و شادی دارم.[گل]

تینا*

باران چون کبوتران بر دانه هایی که روی شیروانی ام ریخته ام فنک میزنند. به روزم مهربون[گل]

تینا*

درود بر تو نازنینم مرسی که اومدی پیشم [گل] به روز کن دیگه [ماچ]

نگار

سلام ممنون نمی دونم چرا عجیبه هر وقت به وبلاگت سر می زنم و آهنگتو گوش می دم یه حس غریبی پیدا می کنم یاد اون روز که بر ای اولین بار این آهنگو تو وبلاگت شنیدم یاد حالی که اون روز داشتم هر وقت این آهنگو گوش می دم همون حالو پیدا می کنم

اردیبهشت

Nice [گل]

مینا

سلام مطالبتون خیلی جالب بود خوشحال میشم بهم سر بزنی[گل][خداحافظ]

زیبا

واقعیت محض بود بعد میگیم خدا انصاف و عدالت داره![عصبانی]

گیلدا

در عجبم از مردمی که خود زیر شلاق ظلم و ستم زندگی می کنند.وبر حسینی می گریند که آزادانه زیست

ذهدشئ

in hamin zendegye sagy e mozakhrafiye ke inja hast...gahi az kalameye mard hata halam bad mishe...